Ojciec Rydzyk wykorzystuje pandemię do TAKICH rzeczy?!

Ojciec Rydzyk wykorzystuje pandemię do TAKICH rzeczy?!
Ojciec Tadeusz Rydzyk/Fot. PAP

W dobie Koronawirusa, przyszłość wielu ludzi i przedsiębiorców stoi pod znakiem zapytania. Niemniej jednak Ojciec Rydzyk szuka okazji, by wyciągnąć datek od tych, którzy sami potrzebują pomocy.

Ojciec Rydzyk trzyma rękę na pulsie. Można tak powiedzieć, gdyż już uaktywnia się jako biznesmen w dobie pandemii. Ksiądz zdaje sobie sprawę, że wielu jego dobroczyńców może zostać bez dochodu, także już nawołuje swoich widzów i słuchaczy do wspierania jedynej, jak to określa polskiej i katolickiej telewizji.

– Kochana Rodzino Radia Maryja, w poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa – słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków (…) Radia Maryja i Telewizji Trwam – rozpoczął Ojciec Dyrektor.

– Przed pandemią koronawirusa ofiary składane na te media, przy bardzo oszczędnym gospodarowaniu starczały skromnie od pierwszego do pierwszego. Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie Radia Maryja, Telewizji Trwam, Naszego Dziennika – dodał toruński duchowny.

Ojciec Rydzyk nie zamierza jak widać w tej trudnej sytuacji, pomóc swoim słuchaczom. Co więcej prosi o datki pod pretekstem strachu o istnienie swoich mediów. Podkreślił, że niestety jest w niekomfortowym położeniu gdyż nie dotyczy go ani abonament ani 2 mld złotych od państwa…

2 KOMENTARZE

  1. Dziwie się, że nie ma komentarzy w sprawie tej hieny
    To jakaś masakra że boi się że mocherowego berety wymrą i nie dadzą kasy

  2. Dlaczego nie sprzedaz swoich drogich samochodow . Scandal. Ludzie traca prace , ludzie traca zdrowie , rodziny sa nastawione na super ograniczenia w gospodarowaniu , a Ty zamiast sam dac to odbierasz. . Trzeba byc kompletnie ciemnym I zacofanym , bez skrupulow I duszy, aby wyciagac reke w takim czasie na wlasnie korzysci . Kto ciebie popiera ojcze Rydzku. ? Jaka jest twoja kongregacja.? Chyba ” niedaleko pada jablko od jabloni “.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here