Piwo z kranu?! Najnowszy pomysł Janusza Palikota

Piwo z kranu?! Najnowszy pomysł Janusza Palikota. Foto: print screen z YouTube/Parkiet TV
Piwo z kranu?! Najnowszy pomysł Janusza Palikota. Foto: print screen z YouTube/Parkiet TV

Piwo z kranu?! Ten nieprawdopodobny pomysł byłby spełnieniem marzeń wszystkich miłośników złocistego trunku. Zamierza go zrealizować Janusz Palikot.

Piwo z kranu to szalony pomysł Janusza Palikota, który jest właścicielem browaru. Zamierza on wybudować osiedle domków letniskowych, w których z kranów popłynąłby złocisty trunek. Byłaby to wielka atrakcja dla turystów.

Domki te mają stanąć w Tenczynku w Małopolsce. Miejscowość tę otacza Puszcza Dulowska i Las Zwierzyniecki. Tenczynek od XVII wieku słynie z browarnictwa. Obecnie właścicielem browaru jest właśnie Palikot.

W planach byłego posła jest wybudowanie czterech domów w stylu nowoczesnej stodoły. Będzie z nich widać pagórki otaczające browar, natomiast z kranów popłynie piwo. Klienci będą rozliczani na podstawie wskazań specjalnych liczników.

Takie atrakcje można spotkać już od jakiegoś czasu w Norwegii, a nawet w Czechach. Natomiast będzie to pierwsza tego typu inwestycja w Polsce. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsi lokatorzy wprowadzą się w 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here