WOW! Szef rozdał pracownikom 10 milionów dolarów! Pracodawca marzenie [VIDEO]

Pracownicy są w szoku! Premie świąteczne zmienią ich życie?
Pracownicy są w szoku! Premie świąteczne zmienią ich życie?

Taki szef to “dosłownie” skarb! Podczas imprezy świątecznej szef firmy zajmującej się nieruchomościami zorganizował swoim pracownikom, prawdziwą niespodziankę. Hojny pracodawca będąc na scenie powiedział pracownikom, że przygotował dla nich niespodziankę. A dokładnie premię wynoszącą aż 10 milionów dolarów!

Jak czytamy w “Daily Mail” pracownicy firmy St. John Properties przeżyli prawdziwy świąteczny cud. W imprezie wigilijnej firmy zajmującej się nieruchomościami w Baltimore, brało udział 198 osób. Podczas przemówienia założyciela i prezesa przedsiębiorstwa, Edwarda St. Johna padły słowa, które zmieniły wielu ludziom życie.

W pewnym momencie szef firmy powiedział swoim pracownikom, że podarował im gigantyczne premie. Jak słyszymy na nagraniu premia jest wynikiem wspólnego osiągnięcia, jakim jest zagospodarowanie 20 milionów metrów kwadratowych powierzchni biurowej, handlowej i magazynowej.

– Chciałem to uczcić i sprawić, by miało to znaczenie dla ludzi, którzy tego dokonali. Steruję łodzią, ale to dzięki nim ona płynie – powiedział założyciel St. John Properties na łamach “Baltimore Sun”.

A sama premia to 10 milionów dolarów! Co więcej “bonus” ma otrzyma każdy z pracowników, a jej wysokość zależeć będzie od stażu.

Jednak jak wyliczono, każdy pracownik dostanie około 50 tys. dolarów. Taki szef to prawdziwy skarb!

Poniżej nagranie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here