„Wróciłam z fashion weeka, uczę synka, jak się robi do nocnika”. Nowy album Mariny zaskakuje

Marina Łuczenko
https://www.instagram.com/p/CISaDuFrp3x/?utm_source=ig_web_copy_link

Marina Łuczenko-Szczęsna, jak powszechnie wiadomo, jest żoną znanego bramkarza, Wojtka Szczęsnego. Na co dzień zajmuje się dwuletnim synkiem. Ostatnimi czasy na swoim profilu na Instagramie regularnie pokazywała pracę nad nowym albumem.

Pandemia to ciężki okres dla wszystkich. Piosenkarka od dłuższego czasu obiecywała swoim fanom nowy album. Postawiła wszystko na to, by ich nie zawieść. Mimo tego ciężkiego okresu w sieci pojawiły się „Warstwy” – nowy album artystki.

Marina Łuczenko
Fot. Instagram Marina Łuczenko

„Album “Warstwy” to moja artystyczna forma upustu emocji, które mną szargały w ostatnim czasie…Miałam wrażenie, że kilka kwestii wisiało gdzieś w powietrzu i należało się do nich w jakiś sposób odnieść. Obiecałam moim fanom i słuchaczom album w tym roku – słowa dotrzymałam. Choć czasy są bardzo ciężkie dla nas wszystkich i rozważałam przeniesienie premiery albumu na bardziej radosny – odpowiedni moment, to jednak czuję się zobowiązana dopełnić, w pewnym sensie, mój artystyczny obowiązek i dostarczyć słuchaczom rozrywkę w postaci muzyki. Choć pandemia bardzo utrudniła proces tworzenia, udało mi się zorganizować warunki do pracy tak, aby spełnić obietnicę. Stworzyłam studio gdzie w warunkach domowych skomponowaliśmy i nagraliśmy wokale wszystkich utworów, aby później dostarczyć je do profesjonalnego studia i dokończyć produkcję. Podróżowałam stale między Warszawą, a Turynem, aby to wszystko się udało i bym mogła wręczyć moim słuchaczom świąteczny prezent, w postaci mojego pierwszego albumu po polsku. Album “Warstwy” dedykuję wszystkim, którzy nie mają odwagi by zaryzykować, którzy myślą, że czasem czegoś już nie wypada, nie przystoi, że już za późno. Nigdy nie jest za późno by spełniać marzenia i robić to co się kocha👊” -Pisze Marnia

Marina Łuczenko
Fot. Instagram Marina Łuczenko

Przypomnijmy, że niedawno ukazał się trzeci singiel promujący nową płytę. Jej pierwszy singiel „News” nagrany we współpracy z Kabe ma już ponad 6 milionów wyświetleń. Drugi, „Nigdy Więcej”, we współpracy z Young Igi zdobył ich jeszcze więcej bo ponad 7 milionów.

Najnowszy singiel “Skandal” wokalistka śpiewa razem ze Smolastym. Utwór ten opowiada o “odcięciu się artystki od toksycznych relacji z przeszłości”, a także środowisku show biznesu. Cała płyta składa się z 11 utworów.

Marina Łuczenko
Fot. Instagram Marina Łuczenko


„Wróciłam z fashion weeka, uczę synka, jak się robi do nocnika, w telewizji właśnie leci włoska liga, a spalony to jest dla mnie Wiz Khalifa, robię kaszkę, potem robię kaskę, robie płytę potem ruszam w traskę, kupię sobie torebeczkę za hmmm nieważne, bo i tak pomyślisz, że to Wojtka hajs jest”– rapuje Marina w kawałku „Zobacz to”

Jak wam się podoba tekst jednego z kawałków? Tęskniliście za twórczością Mariny?