Filip Chajzer przebrany za… Spróbujcie zgadnąć kogo zagrał dziennikarz

Filip Chajzer/Instagram

Filip Chajzer nie przestaje zaskakiwać. Najpierw proszek i produkty do prania Mr Ziggy, potem głośna afera podczas jednego z odcinków telewizji śniadaniowej, a teraz… Jasełka. Młody Chajzer z pewnością wie, jak na stałe utrzymać się na samym szczycie show biznesu. Koledzy z branży mogą brać z dziennikarza przykład.

Filip Chajzer ostatnio “zdobył” Internet. Co prawda w niechlubny sposób, ale media nie milknął na temat jego faux pas w jednym z wydań “Dzień dobry TVN”, kiedy to prezenter udawał atak paniki. Dziennikarz wydał oficjalne przeprosiny, które umieścił na swoim profilu na Instagramie.

Nie spodziewał się on aż takich konsekwencji swojego występku. Na szczęście produkcja TVN-u dość liberalnie podeszła do całej sytuacji. Nie chciała stracić jednego ze swoich najlepszych pracowników. W końcu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Wraz z Małgorzatą Ohme tworzą ulubiony duet wielu widzów.

Tym razem Chajzer postanowił wybrać się na Jasełka. W przebraniu Józefa, sfotografował się z dziećmi i ich wychowawczynią. Całą relację ze spotkania można było obejrzeć w telewizji śniadaniowej, w programie “Dzień dobry TVN”. Jak wam się podoba Filip w roli Józefa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here