Filip Chajzer wspiera Dom Samotnej Matki. To nie PRZYPADEK [FOTO]

Filip Chajzer/Fot. Instagram

Filip Chajzer namawia swoich obserwujących do pomocy. Należy wesprzeć Białołęcki Dom Samotnej Matki. Link, za pomocą którego należy przesłać datek znajduje się w bio dziennikarza na Instagramie.

Chajzer często włącza się w dobroczynne inicjatywy. Tym razem również nie mogło być inaczej. Każdy, kto zwróci się do niego o pomoc, na pewno nie zostanie niezauważony. Redaktor TVN-u służy pomocą, gdy tylko ma ku temu jakąkolwiek okazję. Ostatnio udowodnił to ofiarując zainteresowanej zakupem kwiatów, bukiet.

Filip jest mężczyzną o złotym sercu. Zawsze staje murem za najbardziej potrzebującymi, a głównie kobietami. To właśnie on nagłośnił sprawę swojego ojca, który od wielu lat wspiera materialnie starszą babcię z wnukami. Ich rodzice zginęli, a ona ma zbyt małe mieszkanie, Wszelkie prośby i próby wymiany były bagatelizowane do momentu, gdy sprawą zainteresowały się media.

Tym razem Chajzer przeprowadzał sondę w jednej z warszawskich galerii. Chciał odpowiedzi na pytania “Czym są święta?” Ludzie odpowiadali mu co dla nich znaczą i jakie powinny być. Wszystko przebiegało normalnie do momentu, gdy nie natknął się na panią Izę. Kobieta od dłuższego czasu wraz z córką mieszka w białołęckim Domu Samotnej Matki.

Jak wyznała, placówka boryka się z ogromnymi problemami finansowymi i niekiedy nie stać jej nawet na opłacenie bieżących rachunków za ogrzewanie. Mieszkańcy żyją tam w tragicznych warunkach. Nie mają pieniędzy na nic. Pani Iza przyznała, iż nieraz miała myśli samobójcze z powodu bezradności, ale na szczęście ośrodek wsparł ją w najtrudniejszym momencie życia. Tylko co z tego, choć ma gdzie mieszkać, to niekiedy temperatura na zewnątrz jest wyższa, niż w środku.

Młody Chajzer apeluje zatem do swoich fanów, by ci w miarę możliwości wsparli białołęcki Dom Samotnej Matki i tym samym pomogli wydostać się z długów tej warszawskiej placówce. Ośrodek powstał z myślą o niesieniu pomocy, ale jak ją komuś zaoferować, samemu mając poważne problemy? My także prosimy o przelew bądź innego rodzaju wsparcie. Otwórzcie swoje serca z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

View this post on Instagram

Głęboko wierzę w to, że nie ma przypadków… Wczoraj w trakcie sondy o świętach w centrum handlowym spotkałem tę Panią. Jej słowa bardzo Państwa poruszyły. Minuta prawdy o tym czym są święta🎄, a właściwie czym powinny być 😔 Zrobiłem mały reaserch. Pani ma na imię Iza. Mieszka w Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce. Ośrodek ma gigantyczne problemy finansowe. Nie ma pieniędzy nawet na opał. Razem z @siepomaga natychmiast uruchamiamy zbiórkę dla tych dzielnych kobiet ✨LINK W BIO✨ Ten dom często jest ostatnią deską ratunku. Jedna z mam przyznała, że myślała już o tym, by wrzucić swoją córkę pod koła pociągu i sama pod niego wskoczyć – z rozpaczy, bezradności, bezsilności… Tam, w Domu Samotnej Matki na Białołęce, znalazła jednak pomoc i nadzieję, tak jak znajduje je wiele innych samotnych mam. Ale brakuje pieniędzy, nawet na podstawowe rzeczy, choć radzą sobie, jak mogą. Dziś Ty także możesz pomóc! Działamy?

A post shared by Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here