Jak ubrać się na Sylwestra? Zobacz, co proponuje DDTVN

Zdjęcie ilustracyjne/ Fot. Instagram @peaches_boutique

Z pewnością większość z was stoi teraz przed pełnymi szafami ubrań bądź z wiszącym językiem biega po centrach handlowych w poszukiwaniu perełek, które pozwolą wam zdobyć tytuł królowej sylwestrowego balu. Wystarczy obejrzeć DDTVN i zaczerpnąć inspiracji, w co ubrać się na Sylwestra.

W niedzielnym odcinku DDTVN prawdziwi koneserzy mody radzili, w co ubrać się na Sylwestra, by olśnić całą salę i pozostałych biesiadników witających Nowy Rok. Jak co roku, modne są wszelkie błyszczenia. Tym razem na piedestale zobaczymy brokat. Głownie złoty, aczkolwiek inne kolory również będą się dobrze prezentować. Należy jednak zachować ostrożność przy doborze dodatków.

Panowie nie mają aż tylu problemów, lecz należy pamiętać, by mucha, krawat czy musznik nie gryzły się kolorystycznie z odcieniem sukienki partnerki. Dobrym pomysłem może być też zwrócenie uwagi na obuwie kobiety. Ciemny garnitur czy też smoking będzie dobrze się komponował raczej z każdym odcieniem damskiej kreacji. Dodatki powinny być zachowane w jednej tonacji, zarówno u niej, jak i u niego.

Tegoroczny Sylwester to w większości długie i obszerne suknie, nietypowe dekolty, zwracające na siebie uwagę. Przy takim zestawieniu należy postawić na delikatną biżuterię bądź w ogóle z niej zrezygnować. W kwestii naszyjników i pierścionków, tak jak i w kwestii strojów, bezkonkurencyjnie wybieramy złoto. Szykowne, pełne kunsztu i elegancji, upiększy każdą stylizację.

Comments are closed.