Paulina Krupińska świętuje w sieci podwójne urodziny! “Kiedy on tak urósł?”

Paulina Krupińska w odważnej sesji
Paulina Krupińska Foto:instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska nie tak dawno zaczęła sprawdzać się w nowej roli. Plany utrudnił jej jednak koronawirus i związana z nim ogólnokrajowa kwarantanna. Celebrytka jednak się nie poddaje i na wszystko stara się mieć czas – w szczególności dla najbliższych.

Zaledwie na początku marca Miss Polonia 2012, rozpoczęła swoją nową przygodę w show biznesie. Została bowiem nową prowadzącą program Dzień Dobry TVN. Na początku spotkało się to ze średnim zadowoleniem widzów, jednak trzeba przyznać, że jak na panujące obecnie warunki, Paulina Krupińska radzi sobie coraz lepiej.

Nie trudno się jednak domyślić, że połączenie pracy w pustym studiu nagraniowym z ciągłą opieką nad dwójką małych dzieci, musi być dla Krupińskiej niełatwe do pogodzenia. Jednak jak się okazuje, celebrytka radzi sobie z tym całkiem nieźle, a nawet znajduje czas na świętowanie.

No właśnie, w rodzinie Pauliny Krupińskiej były ostatnio aż dwie okazje do świętowania i to dzień po dniu! Jak wiadomo, Sebastian Karpiel-Bułecka obchodzi urodziny 14 maja, a ich młodszy synek, Jędruś, zaledwie dzień później!

Z okazji urodzin dwóch najważniejszych mężczyzn w domu, Paulina Krupińska zamieściła na swoim Instagramie dwa posty. Jeden poświęciła ukochanemu mężowi, a drugi synkowi. Oczywiście nie zabrakło urodzinowych życzeń…

@sebastiankarpielbulecka ma dzisiaj urodziny 🍾🎉🎊🎁❤️Wszystkiego najlepszego kochanie 😘” – napisała pod zdjęciem z mężem.

“A dzisiaj 3️⃣ urodziny ma Nasz Jędruś ❤️❤️🎉🎊🎁
Kiedy on tak urósł? Pytanie każdego rodzica 😉” – podpisała zdjęcia z synkiem.

My również przyłączamy się do życzeń i życzymy Panom wszystkiego co najlepsze!