Taneczny kurs ostatniej szansy z Prokopem

Taneczny kurs ostatniej szansy z Prokopem
Marcin Prokop/Fot. Instagram @_marcinprokop_

W Sylwestra nie wypada nie zawładnąć parkietem. Lecz jak tego dokonać, gdy plącze się o własne nogi? Z pomocą przychodzi sylwestrowy program śniadaniowy. Co poniektórzy mogą przejść taneczny kurs ostatniej szansy z Marcinem Prokopem w “Dzień dobry TVN”.

Taneczny kurs ostatniej szansy z Marcinem Prokopem i Anną Kalczyńską to nie lada wyzwanie dla jeszcze niezorganizowanych imprezowiczów. To właśnie ostatniej nocy muszą popisać się swoimi umiejętnościami. Ciężko jest jednak brylować w czymś, o czym nie ma się w ogóle pojęcia. Nie ma jednak tego złego, na co nie poradziłby TVN.

Podczas sylwestrowego wydania “Dzień dobry TVN” widzowie mogli obejrzeć parkietowe poczynania Prokopa i Kalczyńskiej. Para dziennikarzy niewątpliwie zadała szyku i z wielką wprawą zaprezentowali widzom podstawy Cha-Chy. Zarówno Marcin jak i Ania świetnie dawali sobie radę. Animuszu dodawała im iście sylwestrowa stylizacja. Miejmy nadzieję, że wasze kreacje już czekają w szafie… Tym, którzy jeszcze nie wiedzą co na siebie włożyć, podpowiadamy – ma się błyszczeć!

Póki jeszcze pora, przed wyprasowaniem koszuli i włożeniem balowej sukni, może warto obejrzeć video i przejść ekspresowy taneczny kurs ostatniej szansy z Prokopem i Kalczyńską. To dość specyficzny Sylwester, gdyż wchodzimy w nowe dziesięciolecie. Jak będą wyglądały współczesne lata dwudzieste? Oby obyły się bez wojen, epidemii, konfliktów i tragedii…