Boski Enrique Iglesias ma śliczną córkę. Bez wątpienia odziedziczyła po tacie nie tylko urodę, lecz także talent! [FOTO/VIDEO]

Enrique Iglesias/Instagram

Enrique Iglesias, jeden z najprzystojniejszych piosenkarzy muzyki POP na świecie, dwa lata temu został ojcem. Jego partnerka Anna Kurnikova nie pokazywała się zbyt często podczas ciąży. Para nie ma ślubu, ale ma uroczą dwójkę bliźniaków.

Gwiazda ukrywa swoje dzieci przed mediami. Stara się im zapewnić normalne dzieciństwo. Oboje wychowują bliźniaki z dala od świateł jupiterów. Jednak ostatnio Enrique dodał na swojego Instagrama uroczy filmik z córką. Lucy śpiewa i tańczy.

Odziedziczony po ojcu talent i nazwisko zapewne otworzy jej drzwi do międzynarodowej kariery muzycznej. Mama nie powinna mieć z tym najmniejszego problemu, choć sama stara się zazwyczaj trzymać z dala od paparazzi, ukrywając się raczej w cieniu partnera.

Nagranie robi furorę i wzbudza zainteresowanie mediów oraz fanów artysty. Czekamy na występ Lucy w duecie z Iglesiasem. Być może syn piosenkarza, Nicolas również stanie na scenie…

View this post on Instagram

😍🚌

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

View this post on Instagram

#nofilter 😄😄😄

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on