Chcecie zostać potraktowani jak królowie czy królowe? Sprawdźcie, w której recepcji obsłuży was Katarzyna Bujakiewicz [FOTO]

Katarzyna Bujakiewicz/Fot. Instagram

Nietypowe rozwiązania, by zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich usług, postanowił wprowadzić w życie Aquarius Hotel SPA & Wellness. Zaangażował swoją ambasadorkę, znaną polską aktorkę – Katarzynę Bujakiewicz – do obsługi gości w recepcji obiektu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

Katarzyna Bujakiewicz wzięła udział w nietypowym działaniu marketingowym, którego celem miało być przyciągnięcie do hotelu większej liczby gości. Reklama w postaci aktorki za ladą recepcji wprawiał ludzi w osłupienie. Nie każdy wierzył, że to może być naprawdę ona, woleli nie pytać i tkwić w nieświadomości.

Hotel Aquarius od jakiegoś czasu wszedł we współpracę z Bujakiewicz. Jak dużo centrów wypoczynkowo-konferencyjnych, tak i ten, posiadający w swojej ofercie SPA i wellness, postanowił zainwestować w marketing. Niecodzienny pomysł przypadł do gustu nie tylko klienteli obiektu, ale również fanom artystki.

Gwiazda w pełnym rynsztunku profesjonalnej recepcjonistki wita gości hotelu, pobiera od nich dokumenty i wydaje klucze. Taka atrakcja czeka na wszystkich zainteresowanych tylko przez jeden dzień, dlatego należy się bezwzględnie spieszyć i już pakować walizki. Weekend spędzony pośród atrakcji Aquariusa to nie lada gratka dla sprawgnionych odpoczynku i relaksu.