Doda nie może oddychać! Artystka “dziękuje” winowajcom. Jej życie jest zagrożone?! [VIDEO]

Dorota Rabczewska, Doda fot. instagram.com/dodaqueen
Dorota Rabczewska, Doda fot. instagram.com/dodaqueen

Dorota Rabczewska-Stępień dba o swoje zdrowie jak nikt inny. Piosenkarka ciągle koncertuje i musi troszczyć się o swój głos, oddech i samopoczucie. Niestety jej płuca są stale narażone na szkodliwe substancje, przez co korzysta z inhalacji.

Kontrowersyjna gwiazda chyba zamierza pójść w ślady Grażyny Wolszczak, która wygrała proces o zanieczyszczenie środowiska. Aktorka udowodniła, że smog, który znajduje się w powietrzu naraża jej życie, szkodząc mu i sprawiając problemy.

Doda również nie zamierza akceptować anomalii środowiska. Artystka uczęszcza na sesje inhalacji, przez co oczyszcza swoje drogi oddechowe. To wpływa na jej oddech podczas śpiewu. Sama twierdzi, że jest to dla niej niezbędne. Nie cieszy się z tego, że to właśnie ludzie są za to odpowiedzialni.

Rabczewska-Stępień zamieściła na swoim stories filmik z inhalacji z podpisem, który kieruje do społeczeństwa. Wokalistka wyraźnie oskarża je o to, do czego doprowadzili swoją planetę. Zwraca im uwagę i apeluje, by skoro nie przejmują się własnym zdrowiem, wzięli pod uwagę młodszych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here