Doda poprowadziła wykład na Oxfordzie! Marketing w show biznesie i reklama. Polska piosenkarka podbija Anglię [VIDEO]

Dorota Rabczewska-Stępień/Instagram

Dorota Rabczewska-Stępień kreowała się kiedyś na głupiutką blondynkę i tak też ją sporo osób ocenia. Ładna, tępa i tylko potrafi rozbierać się na koncertach. Jak się okazuje, Doda pokazała jaka jest naprawdę i na co ją stać. Pewnie połowie hejterów zrobiło się gorąco, ale jak widać pozory mylą i nie należy brać wszystkiego tak, jak to niby wygląda.

Doda została zaproszona na renomowany Uniwersytet w Oxfordzie. Tam prowadziła wykład z grupą studentów na temat marketingu i reklamy w show biznesie. Została zarówno powitana, jak i pożegnana gromkimi brawami. Było to ciekawe spojrzenie gwiazdy na jej własne otoczenie. Słuchacze byli pod wrażeniem polskiej gwiazdy.

W międzyczasie artystka zwiedziła mury uczelni, a także teren wielkiego ogrodu. Nie zabrakło oczywiście mnóstwa pamiątkowych zdjęć z podróży, które wylądowały na Instagramie piosenkarki. Dorota zawsze chętnie dzieli się wszystkimi atrakcjami ze swojego życia z followersami.

Rabczewską-Stępień szczególnie zainteresowała jedna książka ze zbiorów Oxfordu, opowiadająca o czarownicach. Wokalistka od razu się ucieszyła i stwierdziła, że musi być o niej.

Na koniec wycieczki, Doda dostała prezent – bluzę, w której opuściła mury najbardziej renomowanego uniwersytetu. Z okazji skorzystał brytyjski magazyn Vogue, który zrobił obszerną sesję zdjęciową polskiej gwieździe sceny muzycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here