Edyta Górniak nie polubiła Małgorzaty Rozenek? Artystka szczerze o Perfekcyjnej Pani Domu

Edyta Górniak i Małgorzata Rozenek-Majdan/Instagram (kolaż)

Edyta Górniak została szczegółowo przepytana przez dziennikarza “Faktu”. Reporterowi udało się przeprowadzić wywiad z divą tuż po jej występie otwierającym drugą edycję programu “Big Brother”. Niektóre tematy wprawiły artystkę z zakłopotanie.

Edyta Górniak zwykle nie daje się zaskoczyć dziennikarzom. Zazwyczaj wie, co odpowiedzieć i jak zbyć niewygodne pytania. Tym razem była inaczej, jednak wokalistka wyszła cało z opresji.

Zapytana o utwór “Król”, który zaśpiewała pod koniec balu TVN, przyznała że niekiedy ma jeszcze problem z nauczeniem się nowego tekstu. Reporter zapytał, jak sobie z nim poradziła, skoro “ostro” poleciała z imprezą, którą dość mocno zakropiła.

Edyta zbyła pytanie śmiechem i zaczęła wymieniać mężczyzn, z którymi tańczyła. Choć we wstępie przyznała, że taniec z jakimkolwiek partnerem to dla niej bardzo intymny moment.

Górniak opowiedziała także o poznaniu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Bal był pierwszą okazją do rozmowy dla obu pań. Pomimo przeczytania wielu niepochlebnych opinii o “Perfekcyjnej Pani Domu”, w rozmowie celebrytka znacznie bardziej przypadła Górniak do gustu, niż poprzednia żona Radka – Doda.