Gwiazdy obchodzą Dzień Niepodległości na Instagramie. Wielka rewia przeszła ulicami Warszawy [FOTO/VIDEO]

Edyta Górniak/Instagram

11 listopada jest dniem nie tylko radości, dumy, lecz także zamyślenia i refleksji. Marsze i inne uroczystości upamiętniające tę datę, co roku zrzeszają tłumy patriotów, którzy wspólnie zbierają się, by uczcić odzyskanie przez Polskę niepodległości. Jednak, gdy pobudki patriotyczne łączą się z celebrytyzmem, trudno mówić o nadzwyczajnym wydarzeniu…

Powoli Święto Niepodległości staje się przesuniętym Dniem Wszystkich Świętych. Parady po grobach w futrach i najlepszych butach. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, by tylko wypaść jak najlepiej przed całą rodziną i znajomymi.

Powoli niepodległościowe marsze przestają się różnić od “cmentarnych pokazów mody”. Większość przestaje przychodzić dla ojczyzny i rodaków, a zaczyna dla followersów i Instagrama. Popularność hasztagów związanych z niepodległą Polską, marszem, 11 listopada daje do myślenia.

Dla niektórych to jest świetna okazja, by zdobyć przychylność społeczeństwa, inni pragną się w ten sposób wyidealizować. Jest jeszcze grono takich, którzy mają świetną okazję, by zabłysnąć strojami zapierającymi dech w piersiach. Poniżej znajduje się galeria “niepodległościowych” celebrytów.

Edyta Górniak/Instastories

View this post on Instagram

101 lat NIEPODLEGŁEJ🇵🇱 #Polska #niepodległa

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Julia Wieniawa/Instastories

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here