Ivanka Trump pokazała się z najlepszej strony! Prezydentówna podbiła Maroko i zachwyciła swoimi kreacjami. Wyglądała jak arabska księżniczka [FOTO]

Ivanka Trump/Fot. PAP/EPA

Ostatnio pisaliśmy, jak Ivanka Trump wystylizowała się na lotnisko, z którego miała samolot do Maroko. Prezydentówna zachwyciła outfitem, który świetnie wpisywał się w aktualnie obowiązujące trendy. W gościach jednak postanowiła choć trochę skłonić się ku tradycji gospodarzy.

Ivanka Trump zrezygnowała z europejskiej mody i w Rabacie postanowiła ubrać się w marokańskie szaty. Dziewczyna z pewnością przyćmiłaby niejedną tamtejszą gwiazdę, a nawet władze. Prezydentówna wyglądała jak arabska księżniczka.

Gracja, elegancja to nieodzowne elementy, które składają się na całokształt córki prezydenta Stanów Zjednoczonych. Podczas zwiedzania w towarzystwie najważniejszych osób w państwie, odważyła się nawet założyć spodnie, co nie do końca jest dobrze odbierane w tamtych stronach.

Trump przebierała się kilka razy. Najpierw miała na sobie długą zieloną sukienkę z narzutą, następnie przebrała się w casualową niepozbawioną elegancji i arystokratycznego charakteru tunikę, do której dobrała czarne spodnie. Ostatni strój zachwycił cały świat. Długa złota suknia w marokańskim stylu oczarowała followersów Ivanki.

Ivanka Trump/Instastories
Ivanka Trump/Instastories
Ivanka Trump/Instastories
Ivanka Trump/Instastories
Ivanka Trump/Instastories
Ivanka Trump/Instastories
Ivanka Trump/Instastories

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here