Jak Lara Gessler świętuje Black Friday? Będziecie zaskoczeni! Celebrytka nie zamierza wspierać Bangladeszu

Lara Gessler/Fot. PAP
Lara Gessler/Fot. PAP

Lara Gessler postanowiła dodać wymowny tekst na swojego Instagrama. Celebrytkę zainspirował Blach Friday, a co za tym idzie duże obniżki cen i promocje. Córka znanej restauratorki podkreśliła, że nie jest to wielkie wydarzenie, ale jeżeli nie stać kogoś na markowe ubrania na co dzień, powinien skorzystać z czarnego piątku i zainwestować w coś, co mu posłuży na lata.

Lara Gessler przyznała sie swoim fanom, że wierzy tylko w rodzime marki. Jej garderoba składa się głównie z dzieł polskich projektantów. Uważa, że w tej dziedzinie, kraj przoduje. Odradza swoim fanom, by ci wspierali Bangladesz swoimi zakupami. Celebrytka podkreśla, że Black Friday to także dzień promocji u wielkich modowych nazwisk z rodzimego “podwórka”.

Gessler oznaczyła showroom, w którym promocje sięgają aż 70%, ale prowadzona jest wyłącznie strona internetowa, za pośrednictwem której można dokonać zakupów. Sama córka najpopularniejszej polskiej restauratorki skusiła się na okres wyprzedaży. Jak oznajmiła obserwującym, zdecydowała się uzupełnić swoją jesienno-zimową garderobę.

Ponoć to nie pieniądze dają szczęście, ale dopiero zakupy, jak powiadała niegdyś Marylin Monroe. Idąc tym tropem, należałoby już pakować torebki i pędzić na promocje, gdyż te trwają jedynie do końca weekendu. Żeby upolować odpowiedni rozmiar, lepiej być wcześniej niż za późno. Przecież nie ma nic gorszego od niespełnionej miłości, której nie można przypieczętować kartą kredytową.

View this post on Instagram

No dobrze! Jest czarny piątek. Zawsze sądziłam, że jeśli ktoś jest uzależniony od zakupów, to i tak będzie kupował, a jeśli nie to wcale go nie zauważy 😂 Ja wykorzystałam te szanse na uzupełnienie mojej jesienno-zimowej garderoby. Od roku w 90% składa się ona z ubrań polskich projektantów. Robimy wspaniałe rzeczy i jestem z tego bardzo dumna. Pamiętajcie, że dzięki takim akcjom jak Black Friday – o ile czegokolwiek potrzebujecie – osoby, które nie mogą sobie pozwolić na niektóre bardziej jakościowe rzeczy mogą je kupić i mieć ubrania na lata. Korzystajmy z tej okazji mądrze. Bez tanich ciuchów z Bangladeszu. Dzięki @showroom za fajny wybór polskich ubrań. #blackfriday #white #polishfashion #wearlocal #polishfashion

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on