Joasia Jabłczyńska w nowym zimowym projekcie dla TVN. Gwiazda powraca z wielkim rozmachem [FOTO]

Joanna Jabłczyńska fot. Wikimedia Commons, Adam Pluciński
Joanna Jabłczyńska fot. Wikimedia Commons, Adam Pluciński

Joanna Jabłczyńska swoją karierę rozpoczęła w serialu “Na Wspólnej”. Jej sukces telewizyjny dość szybko przeniósł się na ekrany kin, gdzie pokazała swój kunszt w hicie “Nigdy w życiu”, gdzie zagrała u boku prawdziwych gwiazd – Danuty Stenki i Artura Żmijewskiego. Potem artystka wystąpiła w “Tańcu z Gwiazdami” i rozgromiła konkurencję w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Popularna aktorka Joanna Jabłczyńska zniknęła z salonów i pierwszych stron gazet tabloidów. Artystka miała rozpocząć karierę wokalną po swoim niebywałym sukcesie w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety te marzenia nie zostały zrealizowane. Choć fani ciągle mogą ją oglądać w “Na Wspólnej”, ale niebawem ponownie wstrząsie branżą i pojawi się w nowym projekcie.

Odkąd wyszła za mąż i zajęła się doktoratem, czyli swoją karierą naukową w dziedzinie prawa, wielbiciele wstrzymali oddech. Gwiazda potrafi rozdzielić życie prywatne od zawodowego, co świetnie jej wychodzi. Media dowiedziały się o zmianie stanu cywilnego Asi, dopiero po fakcie, zauważając na jej palcu obrączkę. I choć gwiazda ma mnóstwo obowiązków, gdyż po planie wraca do pracy w kancelarii, znalazła jeszcze chwilę na TVN-ową nowość.

Stacja zapowiada prawdziwy hit sezonu. Ma to być zimowy projekt, w którym m.in. wystąpi właśnie Jabłczyńska. Poza nią, widzowie będą mogli zobaczyć Małgorzatę Ohme, Annę Cieślak oraz Michała Mikołajczaka. Sprawdzimy, jak radzą sobie na stoku… Premiera ma się odbyć jeszcze w tym sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here