Kamil Bednarek stracił kogoś bardzo ważnego. Muzyk wzruszył wszystkich swoim wyznaniem

Kamil Bednarek fot. instagram.com/kamilbednarek
Kamil Bednarek fot. instagram.com/kamilbednarek

Kamil Bednarek, który zasiada w jury “The Voice of Poland”, podczas ostatnich eliminacji doprowadził widzów do łez. Gdy Tadeusz Seibert wykonywał utwór “Spragniony”, autor piosenki przypomniał sobie okres, w którym pisał do niej słowa. To był bardzo trudny czas.

Bednarek to polski mistrz reggae. Jego teksty skłaniają do refleksji. Podczas ostatniego odcinka “The Voice of Poland” mężczyzna usłyszał swój przebój.

– Bałem się, jak ty go zinterpretujesz i jak go zaśpiewasz. Powiem ci, zaimponowałeś mi bardzo – wyznał uczestnikowi.

Nie ma co ukrywać, że Seibert zrobił wejście. Świetny wokal, imponująca interpretacja utworu i niedoszły romans z Margaret. W dzisiejszych czasach tyle wystarczy, by stać się królem Instagrama. Jeszcze chwila, a terminy koncertów będzie miał zaplanowane na kilka lat do przodu. O ile nie pojawi się nowy “wybitny” artysta.

Wzruszony Kamil Bednarek oznajmił, że okres, w którym pisał ten utwór, był najgorszym z możliwych. W jego prywatnym życiu doszło do tragedii. Stracił kogoś, kogo bardzo kochał. Niestety artysta nie wyjawił o kogo chodzi, aczkolwiek dodał, że “Spragniony” powstawał pod wpływem ogromnych emocji.