Kuba Wojewódzki już gotowy na Halloween. Udało mu się wystraszyć królową Muchę?! [FOTO]

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha/Instagram/kolaż

Jak już Ania zatankowała mu Bentleya, teraz może spokojnie szykować się na Halloween. Dziennikarz już zrobił zakupy na tę wyjątkową noc upiorów. Celebryta wstawił na swojego Instagrama wymowne zdjęcie przy tym samym samochodzie, które w ubiegłym tygodniu idealnie pasowało do szpilek Muchy.

Anna Mucha dodała ostatnio zdjęcie przy bordowym aucie swojego ex. Żartobliwy komentarz mówiący o tym, że aktorka dobiera samochody do butów, nie wywołał aż takiej sensacji, jak widoczna tablica rejestracyjna pojazdu “KUBAW”. Wszyscy już byli pewni, że para wróciła do siebie po 13 latach.

Niby nic w tym dziwnego pojechać razem na stację, ale przecież od tak sobie nie tankuje się auta swojego ex. Na Instagramie nikt nawet nie zwrócił uwagi na szpilki Ani, nawet gdzieś w tym wszystkim zginęła luksusowa maszyna Wojewódzkiego.

Zadziwiające jest tło obu fotografii, gdyż jest to ta sama stacja benzynowa “Circle K”… Kuba trzyma jedną kawę, druga jest w bagażniku – czyżby to kawa Muchy?! Para znowu jest tym samym autem, na tej samej stacji – to nie może być przypadek…