Kuba Wojewódzki kpi z Patryka Vegi: Ze wszystkich jego filmów, najbardziej podoba mi się, jak on zawodowo schudł!

Kuba Wojewódzki/Fot. Facebook

Król TVN-u znowu wszczyna kolejną wrzawę. To, że żartuje sobie ze swoich gości to jest już normą, ale tym razem poruszył temat Patryka Vegi. Do swojego studia zaprosił Xawerego Żuławskiego, reżysera filmów kina artystycznego. Wojewódzki porównywał frekwencję na filmach Vegi z produkcjami niszowymi.

– Ze wszystkich jego filmów (Patryka Vegi – przyp. red.), najbardziej podoba mi się, jak on zawodowo schudł – ironicznie stwierdził Wojewódzki.

To był jedyny “pochlebny” komentarz na temat kontrowersyjnego producenta.

– Biorąc pod uwagę kolejki do kina, to możesz umrzeć z głodu – zażartował tym razem z siedzącego na kanapie Żuławskiego samozwańczy król TVN-u, nawiązując do gustu współczesnego widza.

Kuba Wojewódzki nie omieszkał nawiązać do profilu Patryka Vegi. Na jego biogramie widnieje bowiem opis “artysta”. Kąśliwym aluzjom nie było końca, a reżyser ledwo powstrzymywał się od śmiechu.

Prowadzący posłużył radą Xaweremu, a propos zwiększenia oglądalności jego obrazu “Mowa Ptaków”. – Film powinien być pokazany w samolotach, więzieniach oraz szpitalach psychiatrycznych, bo stamtąd nie można wyjść – skwitował Wojewódzki.