Kuba Wojewódzki lansuje się na sportowo. Fani wietrzą spisek: “Przecież te buty nigdzie nie biegały”

Kuba Wojewódzki. Foto: Facebook: Kuba Wojewódzki - Król TVN

Coraz więcej celebrytów promuje zdrowy tryb życia i uprawianie różnego rodzaju sportów. Już dziś odbędzie się w Warszawie 41. maraton organizowany przez PZU. Instagramowe profile “gwiazd” odżyją na nowo. Część z nich od wczoraj “zbiera żniwa”.

41. PZU Maraton Warszawski, w którym pobiegną Polacy, już od wczoraj gęsto pojawiał się w hasztagach na Instagramie. Piosenkarze, aktorzy, dziennikarze, modele – nie ma reguły. Każdy reklamuje weekendowe wydarzenie.

Sportowy tryb życia, do którego tak chętnie nakłaniają media, jest gorącym tematem pomiędzy celebrytami a markami. Czy pobiegną czy nie, najważniejszy jest product placement. Filmy, zdjęcia, hasztagi aż uginają się od znanych brandów.

Kuba Wojewódzki dodał post “z treningu”. Fani zamiast się zachwycać i wspierać dziennikarza, zaczęli go wyśmiewać i krytykować. Uznali to za prowokację i ewidentną reklamę marki “New Balance”. “Król TVN-u” pretensjonalnie zapozował w pełnym stroju sygnowanym olbrzymim logiem “NB”.

“Przecież te buty nigdzie nie biegały”, “Nie biegłeś, bo buty nadal białe. 😂”, “To tylko reklama. Scrollujmy dalej 😋”, “Chyba redaktor za dużo nie trenuje sądząc po stanie obuwia” – pisali użytkownicy Instagrama.