Kuba Wojewódzki romantykiem roku! Gdzie i kogo dziennikarz zabrał na randkę?! Tym razem ani piknik ani Circle K

Kuba Wojewódzki. / foto: Instagram

Kuba Wojewódzki słynie z krótkich romansów. Jednak ostatnio nie brakuje spekulacji o poważnym związku króla TVN-u i powrocie do dawnej miłości – Anny Muchy. Para bawi się z paparazzi i mediami. Obydwoje prowokują, podsycają plotki i przy tym dobrze się bawią.

Tym razem wpadło kolejne zdjęcie z serii “a niech myślą, a niech kombinują i piszą”. Dziennikarz dodał fotografię pięknie oświetlonej kamienicy, do której prowadziły schody. Tym razem nie dał fanom żadnych poszlak w postaci wystających nóg.

Mucha nie komentuje, nie dodała żadnej relacji ani posta… Fani są zasmuceni. Jednak podpis króla TVN-u daje do myślenia. Mężczyzna zasugerował, że właśnie spędza tam randkę, podkreślając swój romantyzm. Faktem jest też to, że małolaty, które do tej pory pokazywał, nie potrzebują takich cech, wystarczy im bordowy Bentley…

Skoro Kuba tak się stara, to musi o coś walczyć. Choć są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją, nie znaczy, że nie trzeba ich podsycać i dodatkowo o nie dbać. W tych sprawach, impregnacja zawsze jest wskazana. A wy jak myślicie, jest tam Ania?

View this post on Instagram

Jestem jednak #qwa romantyczny…🖤

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on