“Love Island”: Mikołaj nie ma szans u Moniki! Dziewczyna nie przyjęła przeprosin przystojnego tenisisty

Mikołaj i Monika/Love Island/Instagram

Nadprogramowy uczestnik programu “Love Island. Wyspa Miłości” nie utrzymał przy sobie partnerki. Choć udało mu się odbić Monikę Maćkowi i tym samym uchronić się przed opuszczeniem willi, to tym razem nagrabił sobie u dziewczyny. Mimo szczerych przeprosin jego partnerka uznała, że nie nadają na tych samych falach.

Gdy Mikołaj przybył na wyspę, od razu wzbudził zainteresowanie singielek. Randki, na które je zabrał, pozwoliły na w miarę trzeźwą ocenę sytuacji i doprowadziły do zmian w wyborze partnerów. Monika pożegnała się z Maćkiem i planowała spędzić resztę dni w programie u boku przystojnego tenisisty.

Ostatnie zawirowania, do których poniekąd przyczyniła się Vicky, czyli Oliwia Górecka, spowodowały lekkie zamieszanie w świeżo uformowanych związkach. Zarówno Ada, jak i Monika, nie polubiły rywalki. Zbytnie zainteresowanie ich chłopaków wyrzeźbionym ciałem kulturystki doprowadziło do waśni.

Mimo przeprosin Mikołaja, Monika nie zamierza mu znowu zaufać. Twierdzi, że nie pasują do siebie. Chłopak nie jest w stanie sprostać jej oczekiwaniom, a na pewno dać jej poczucia bezpieczeństwa. Skoro pierwsza nowa uczestniczka już sieje zamęt, czego może spodziewać się dziewczyna poza kamerami?

Na singli czeka niespodzianka: odkrycie nowego pokoju, który pozwoli im poczuć pewną swobodę i choć na moment uciec przed pozostałymi Islanderami. Widzowie już nie mogą się doczekać intymnych scen. Co więcej, będą oni mieli możliwość wytypować najbardziej namiętny pocałunek wyspy, a to za sprawą aplikacji. Kto pierwszy skorzysta i z kim? Czy będzie to Oliwia?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here