Love Island: nowa wyspiarka skrytykowana za swoją urodę. Internauci nie mają litości [FOTO/VIDEO]

Karina Taravska/Instagram

Nowi mieszkańcy willi w “Love Island. Wyspa miłości” wzbudzają większe zainteresowanie, niż ci, którzy są w programie od samego początku. Spekulacjom odnośnie nowych związków nie ma końca. Internauci szaleją na Instagramie, a aplikacja bije rekordy popularności.

“Love Island. Wyspa miłości” okazał się hitem Polsatu. Nowy format bez problemu przebił oglądalnością stare i przejedzone programy. Nawet “odgrzanego” “Big Brothera”. Najbardziej nurtujące są przeparowania: kto z kim i dlaczego – jak w życiu.

Nowi uczestnicy budzą zainteresowanie zarówno Islanderów, jak i widzów reality show. Zapowiedzi kolejnych lokatorów willi wywołują wiele komentarzy. Fani programu oceniają i spekulują z kim skrzyżują się drogi singla czy singielki.

Tym razem do programu wejdzie Karina. Instagramerzy nie ocenili jej zbyt przychylnie. Zarzucili jej brak urody, a produkcji totalny brak gustu. Nie brakowało również krytyki, co do wieku dziewczyny. Ponoć 30 lat to już za dużo! Jak przyjmą ją single i czyj związek uda się rozbić Karinie?