“Mam talent.” Już dziś dojdą ostatnie talenty! Finał TVN-owego show zbliża się wielkimi krokami. Kto wygra dwunastą edycję?

Mam Talent
Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska/Youtube.com/ TVN Talent Show

Dziś ostatni półfinałowy odcinek programu “Mam talent”. Telewidzowie dowiedzą się kto będzie miał szansę na zwyciężenie dwunastej edycji talent show. Rywalizacja jest mocno zacięta i ciężko wskazać laureata. Każdy z zawodników wprawia w osłupienie i każdemu z nich udało się zaskarbić serca jurorów.

Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska – w tym składzie będą dziś oceniani ostatni finaliści polskiej edycji “Mam talent”. Nie po raz pierwszy zdarza się, że jurorzy mają niemały problem ze zdecydowaniem się dojściem do konsensusu w kwestii oceny danego występu, zwłaszcza w końcowych półfinałach show.

Dziś do zacnej ósemki dojdą jeszcze dwie osoby, obdarzone ponadprzeciętnym talentem. Ich dary zostaną zweryfikowane na scenie. To jury podejmie ostateczną decyzję i da komuś szansę na spełnienie marzeń i rozwijanie swoich pasji w blasku reflektorów i na oczach mediów. Zastanawiające, komu z dzisiejszych kandydatów przyjdzie wystąpić po raz kolejny w wielkim finale.

Dotychczas mogą spać spokojnie: Antoni Roker, Duo Infinity, Just Edi Show, K-essence, Cezary Borowik, Maya Thomas, Lusesita Farrell, Tomasz Baran. To właśnie ta ósemka jest już pewna o swoim udziale w ostatnim odcinku “Mam talent”. Czy powinni się obawiać wyłonionej dziś konkurencji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here