Patrycja Markowska poszła w ślady ojca? Za barem, z butelką w ręce odpala rakietę, “bo każdemu potrzebny jest reset” [FOTO]

Patrycja Markowska/Instagram

Patrycja Markowska jest coraz grzeczniejsza. Jej zachowanie w ogóle nie przypomina tej nastoletniej buntowniczki, która w glanach i skórze dopiero zaczynała karierę. Wszystko do czasu, bo ostatnio zaczęła promować ostry melanż, bo- jak twierdzi – każdemu potrzebny jest reset.

Na co dzień jest spokojna i opanowana. Markowska, którą wiele w życiu spotkało, ale za każdym razem była w stanie się podnieść, dziś stanowczym tonem twierdzi, że każdemu potrzebny jest reset.

Wokalistka “odpaliła rakietę” i zaczęła promować nocne życie. Wesoła, rozbawiona z alkoholem w ręku, siedzi na ladzie za barem i emanuje ekstazą. Wokalistka przez długi czas nie była widywana w tego typu miejscach.

Przez moment pozwoliła o sobie zapomnieć, by powrócić z podwójną siłą. Kontrowersyjne zdjęcia i niepoprawny politycznie opis, stawiają gwiazdę w dość niechlubnym świetle. Image, jaki sobie wyrabiała latami, w jednej chwili został zachwiany.