Robert Lewandowski w szczytowej formie. Gdzie nie stanie, tam strzeli! 15 minut wystarczy

Robert Lewandowski Foto:instagram.com/_rl9
Robert Lewandowski Foto:instagram.com/_rl9

Robert Lewandowski ciągle zaskakuje. Jak nie kibiców, to żonę. Ostatnio cały świat żył drugą ciążą Ani, dziś czterema golami strzelonymi podczas meczu Ligii Mistrzów. Polak ewidentnie ciągnie Bayern Monachium do góry. Czym zaskoczy rodaków podczas Euro 2020?

Lewandowski to niekwestionowana duma Polaków i gwarant jakości na boisku. Gdzie się nie pojawi tam strzela i to brawurowo, bo w zaledwie piętnaście minut! Kibice byli zszokowani i niesamowicie podekscytowani ostatnim poczwórnym popisem piłkarza. Bayern Monachium podjął najlepszą z możliwych decyzji, odkupując Roberta z Borussi Dortmund.

Podczas ostatniego meczu z Crveną Zvezdą, który rozegrał się w Belgradzie, bohaterem spotkania był właśnie Robert Lewandowski. Za sprawą swoich poczynań na boisku, ponownie znalazł się na ustach kibiców całego świata.

Napastnik niemieckiej drużyny zagrał w tym sezonie już w 20 meczach, w których strzelił 27 bramek! “Lewy” jest uznawany w swojej dyscyplinie za najskuteczniejszego piłkarza pośród czołowych europejskich lig. Jego forma się nie zmienia. Wygląda na to, że jej szczyt nie ma końca.

Trudno się dziwić, że jest on jednym z najlepiej opłacanych zawodników. Kibice wiążą jego formę z ciążą żony, gdyż w sezonie 2016/2017 nie było spotkania Champions League bez gola Roberta, a to właśnie wtedy oczekiwali na pierwsze dziecko. Póki co nie ma powodów do obaw, ale fakt faktem Lewandowska rodzi w kwietniu, a Euro 2020 rozpoczyna się w czerwcu. Czy szczytową formę utrzymana również po porodzie Ani?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here