Rossmann rozda 50 000 kosmetyków po 1gr! Akcja potrwa tylko do końca września [VIDEO]

Oferta sieci Rossmann/Instagram

Rossmann jest jedną z sieci sklepów kosmetycznych, która często serwuje swoim klientkom nietypowe zniżki. Bardzo duże rabaty, promocje łączone oraz oferty specjalne dla wszystkich posiadaczy karty. W tym miesiącu korporacja także nie zawiodła. Od dziś do końca miesiąca firma rozda 50 000 kosmetyków.

Dziś rozpoczyna się wielka promocja w sklepach Rossmann. Sieć zrezygnowała ze stałych rabatów. Produkty są przecenione aż do 70%. Akcja dotyczy całej “kolorówki”. Nie ma określonej ilości zakupionego towaru. Dodatkowym urozmaiceniem kampanii są produkty, którym większą atrakcyjność zapewnia zasada 1+1 gratis.

Już od rana ustawiają się kolejki, a asortyment jest wciąż dokładany na półki. Rośnie też liczba członków Klubu Rossmann, czyli posiadaczy kart lojalnościowych sieci. Ci mają wzbogacony pakiet o określone kosmetyki. Po zeskanowaniu kodu przy kasie, do ich zakupów jest doliczany “gratis” za 1 grosz. Upominki są wydawane losowo.

Sklepy przygotowały się na duże zainteresowanie wśród klientów, gdyż pula prezentów wynosi aż 50 000 sztuk. Żeby stać się klubowiczem, wystarczy pobrać aplikację i cieszyć się specjalnymi programami lojalnościowymi. Oferta dostępna tylko w oddziałach stacjonarnych.