Single i dzieci, czyli nowe zadanie w “Love Island”. Kto okaże się najlepszym rodzicem? [VIDEO]

Love Island/Fot. Instagram

“Love Island. Wyspa miłości” lubi zaskakiwać. Ostatnio produkcja wprawiła widzów i uczestników w osłupienie, każąc wybrać najgorszą parę, która nie rokuje na przyszłość. W tej konkurencji nie poradził sobie Paweł z Moniką. Tym samym zostali zmuszeni do opuszczenia słonecznej Hiszpanii.

Dziś będziemy mogli się przekonać jak uczestnicy polsatowskiego show poradzą sobie w roli rodziców. W dzisiejszym odcinku “bocian” przynosi dzieci. Islanderzy dostaną interaktywne lalki, które będą zachowywały się jak niemowlaki. Ostatnio takie zadanie dostali uczestnicy pierwszej edycji “Big Brothera”

TVN miał zamiar urozmaicić format, natomiast Polsat ma sprawdzić jak dogadają się pary, kiedy w ich życiu pojawi się dziecko. To ma skłonić singli do przemyśleń, czy aby na pewno dobrze wybrali. Nowy członek rodziny sprawdza cierpliwość, wytrzymałość i umiejętność współpracy.

Uczestnicy, którzy dotrwali do tego etapu nie mogą poszczycić się stałością w uczuciach. Rzadko któryś z nich zostawał na drugi tydzień przy swoim poprzednim wyborze. Jak wpłynie na ostatnie przeparowanie fakt posiadania dzieciaka, sprawdzimy o 22:15 w Polsacie.