Skandal: opalała się topless i wstawiła szokujące zdjęcie na Instagrama. Dziewczyna zrobiła to w imię “wyższych wartości” [FOTO]

Joanna Cesarz/Instagram

Znana z programu “Supermodelka PLus Size”, Joanna Cesarz zrobiła sobie selfie, na którym widać jej piersi. Choć celebrytka zakrywa sutki ręką, nie ma wątpliwości, że pozuje topless. Fani od razu przystąpili do komentowania ciała pulchnej kobiety.

Rozebrać się i wstawić zdjęcie na portal społecznościowy nie jest już czymś sporadycznym i nietypowym. Mimo wszystko nagie piersi budzą jednak pewne kontrowersje. Zazwyczaj sypią się negatywne komentarze, krytykujące ekshibicjonizm kobiety. Jednak tym razem było zupełnie inaczej.

Followersi Joasi nie szczędzili jej pochlebstw. Byli zachwyceni ciałem modelki, choć jest ono ciut większe, aniżeli standardowych dziewczyn z branży fashion. Fani podziwiali ją za odwagę, pewność siebie i duży dystans. Ogromne piersi Cesarz, okrzyknięte “największym biustem Polsatu”, również nie przeszły bez echa. Tylko co ma rozmiar do golizny? Tego typu komentarze z jednej strony chwalą, a z drugiej ganią.

Fotografia w żaden sposób nie jest wulgarna. Internauci mają nadzieję, że wszystkie kobiety uwierzą w siebie i dumnie przejdą się wzdłuż plaży. Tego typu prowokacje są stanowczo na “tak”, gdyż pokazują, że rozmiar nosi się w głowie.

View this post on Instagram

Moi drodzy już jest! Nowe @glamourpoland z wywiadem o Body Positive, którego jestem częścią wraz z innymi wspaniałymi kobietami💪🏼 Jestem przeszczęśliwa i wdzięczna za możliwość wypowiedzi i podzielenia się moim zdaniem! Bardzo dziękuje za piękną sesje zdjęciową, idealny makijaż, włosy i stylizacje. Właśnie dla takich momentów żyje! Nowe @glamourpoland znajdziecie już w kioskach, ale jeśli macie ochotę przeczytać mój wywiad to przejdźcie do zdjęcia obok 👉🏻❤️ Zdjęcia @zwierzchowski_ Makijaż @elamazurek_makeup Włosy @kamil_pecka • • • • • • #glamourpolska #glamourpoland #interview #joannacesarzcgvip #joannacesarz #lingerie #supermodelkaplussize #plussize #plussizemodel #plusmodel #plussizevip #plusmodelmag #plussizefashion #curvygirl #curvywoman #beauty #celebratemysize #waist #longhair #bootyqueen #celebratemycurves #procurves #bodyposi #bodypositivity #model #celebratemybody

A post shared by ⒿⓄⒶⓃⓃⒶ ⒸⒺⓈⒶⓇⓏ 👑 (@joanna.cesarz.smps) on