“Starsza pani musi fiknąć”: 81-letnia matka Piaska rozprawiła się z synem na wizji: “święty syneczku, weź coś na głowę!” [VIDEO]

Starsza Pani Musi Fiknąć/Piasek z mamą/Instagram

“Starsza Pani Musi Fiknąć” to kolejny pomysł w jesiennej ramówce TVN-u. Założenia programu od razu przypadły do gustu widzom. Drugi odcinek okazał się fenomenem. Bohaterką została pani Alicja – mama Andrzeja “Piaska” Piasecznego. 81-letniej kobiecie formy może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Nowy format TVN-u trzyma w napięciu nie tylko widzów nowego show, lecz także samych bohaterów. Znane postacie z show biznesu fundują swoim matkom niemałe emocje. Piasek postanowił zabrać swoją rodzicielkę do Namibii. Lot helikopterem, rajd quadem po wydmach i dzikie afrykańskie zwierzęta w swoim naturalnym środowisku.

Nie obyło się bez łez szczęścia i wzruszeń. Spełnianie marzeń, piosenkarz ma opanowane do perfekcji. Nikt się nie spodziewał tak świetnej formy u 81-latki. Kobiecie udało się skraść serca telewidzów i zebrać ogromną ilość pozytywnych komentarzy.

Scenariusz programu zasługuje na nominację do Oskara. Nic tak nie obnaża celebryty, jak jego własna rodzina na wizji. A takie właśnie “rozbieranie” gwiazdy z maski najbardziej podkręca popularność. Tym właśnie żyją fani. Zgłoszenie się do “Starsza Pani Musi Fiknąć” wiąże się z podzieleniem odsłonięciem najbardziej intymnej strony.