Szokujące: zdziwicie się, co łączy Magdę Gessler z Robertem Biedroniem. Restauratorka i kontrowersyjny polityk mają ten sam gust i te same lęki?!

Magda Gessler i Robert Biedroń/Instagram/Kolaż

Magda Gessler słynie z nerwowości i niecenzuralnych wypowiedzi. Robert Biedroń natomiast nie może narzekać na brak erudycji. Do perfekcji ma opanowaną retorykę i erystykę, natomiast zasłyną z niekonwencjonalnych metod rządzenia. On był głową miasta, ona – kuchni. Ale to nie wszystko, co łączy tę dwójkę…

Pod koniec tygodnia, były prezydent Słupska dodał zdjęcie w nowej bluzie projektu Łukasza Jemioła – znanego polskiego projektanta, który ubiera rodzimych celebrytów. W identycznej stylizacji pojawiła się również restauratorka.

“Age is just a number” to napis, jaki zdobi projekt Jemioła, w którym oboje pokazali się na Instagramie. Robert przekroczył czterdziestkę, Magda sześćdziesiątkę i jest już coraz bliżej siedemdziesiątki. Biorąc pod uwagę medialne kreacje pary i ich podejście do życia, zdawać by się mogło, że te bluzy idealnie do nich pasują.

Oboje nic nie robią sobie z wieku i dość często zdarza im się zachowywać nie do końca zgodnie z peselem. Ponoć nie ważne, ile masz lat, ale na ile się czujesz. Jedno i drugie chyba ma problem z liczbami i chcą pozostać wiecznie młodzi…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here