Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w odważnej sesji. Oboje są nago?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski/Instagram @tamara.arciuch

Tamara i Bartek unikają kamer, ścianek i wścibskich fotoreporterów. Małżeństwo dość mocno broni swojej prywatności. Nie jest to łatwe, zwłaszcza że oboje są znanymi aktorami i popularną parą show biznesu. Ostatnio najgłośniejszą sprawą, w jaką byli wplątani, okazał się hejterski komentarz pod zdjęciem Tamary. Mąż stanął w jej obronie.

Tym razem Bartek i Tamara zaskoczyli wszystkich fanów. Nikt się nie spodziewał, że dodadzą tak odważne zdjęcie. Zwłaszcza, że do tej pory próbowali rozdzielać życie prywatne od zawodowego. Nie wpuszczali prasy do łóżka. Tym razem to oni podzielili się intymnością bezpośrednio z followersami.

Na zdjęciu nie widać żadnego ubrania. Choć obiektyw nie ujął niższych partii ciała, można podejrzewać, że są nagie. Roznegliżowana Tamara i Bartek przytuleni z uśmiechem pozują do selfie i zapowiadają najnowszy odcinek formatu TVN “Uwaga-Kulisy Sławy”.

Choć jak żartobliwie uznała aktorka, bardziej utożsamiają się z kulisami, aniżeli ze sławą. Mimo wszystko, para dziękuje stacji za zainteresowanie ich sylwetkami. Już dziś o 19:45 widzowie będą mogli wejść wgłąb ich związku i poznać relację Kasprzykowskich od kuchni. Dokładnie tak, jak wygląda życie par show biznesu.

View this post on Instagram

Kochani dzis o 19.45 stacja TVN wyemituje program „Uwaga-Kulisy Sławy” z naszym udziałem. Nie identyfikujemy sie ze Sławą raczej z Kulisami alefajnie, że stacja @tvn.pl zechciała przybliżyć nasze sylwetki. Często piszecie , że lubicie nas jako parę. Jestesmy jacy jestesmy. Niedoskonali , raczej normalni, czasem zwariowani, płaczemy za sobą i przez siebie,kochamy ze sobą podróżować ale tez pracować. Czasem sie kłócimy i gniewamy ,na szczescie ciche dni to nie nasza specjalność. Popełniamy błędy, bałaganimy, zapominamy. Kochamy nasze dzieci, walczymy o naszą pracę , która jest częścią każdego z nas a jest kapryśna i niesprawiedliwa a jednocześnie piękna. To My. Bartek i Tamara. Rzadko piszę takie długie posty ale dziś mnie jakoś tak poniosło.. Dzieki ,że jestescie z nami.❤️ @tamara.arciuch @kasprzykowskibartek @tvn.pl #couple

A post shared by Tamara Arciuch Oficjalnie (@tamara.arciuch) on