Tego się nie spodziewaliście! Już jest, MAMY swojego INSTAGRAMA!

Działamy od dwóch miesięcy, a wy stale podążacie za naszymi newsami. My zawsze jesteśmy pierwsi i wiemy co jest na rzeczy! Przyszedł w końcu czas na specjalne konto na Instagramie, na którym możecie poznać alalunę od kuchni. Mamy dla was mnóstwo niespodzianek.

Dziś oficjalnie nadszedł ten dzień. Dziś rozpoczynamy instagramową działalność w social mediach. Chcemy być blisko z naszymi Czytelnikami i chętnie poznamy Wasze sugestie odnośnie naszej pracy i postów. Możecie wysyłać do nas wiadomości, sugerując co chcielibyście zobaczyć, o czym przeczytać.

Nie gwarantujemy, że spełnimy wszystkie wasze fantazje, ale na pewno się postaramy. Dla swoich obserwatorów mamy przewidziane konkursy, w których można będzie wygrać ciekawe nagrody. Już teraz obiecujemy, że pośród wszystkich followersów rozlosujemy mały upominek od redakcji.

Szczęśliwców podamy w jednym z listopadowych postów w połowie miesiąca. Tymczasem zapraszamy na pierwszy film i zaobserwowanie nas na Instagramie @alalunapl. Nie żałujcie serduszek i komentarzy, tego nigdy za wiele 🙂