Ubierz się jak gwiazda. Barbara Kurdej-Szatan sprzedaje swoje używane ubrania. Wiemy gdzie można je dostać!

Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com/kurdejszatan

Każdy ma jakieś ubrania, których nie nosi, bo albo już na niego nie pasują albo zwyczajnie mu się znudziły. Dość często lądują one w koszu, bądź są wpychane na dno szuflady. Barbara Kurdej-Szatan apeluje o rozważne wietrzenie szaf i podarowanie ciuchom drugiego życia u nowego właściciela.

Kurdej-Szatan nie tylko nawołuje i prosi, by ludzie byli bardziej eko i sprzedawali swoje niepotrzebne ubrania, ale również sama aktywnie włączyła się w akcję. Aktorka informuje, że dokonała już wnikliwego przejrzenia swojej garderoby i postanowiła założyć konto na nowej aplikacji.

Dzięki less app fani Basi mogą nosić jej własne, prywatne rzeczy. Z pewnością część z nich nieraz zdobiła okładkę jakiegoś znanego magazynu. Ostatnio Doda sprzedawała swoje sukienki na instastories, teraz przyszła moda na aplikację.

Jeżeli koleżanki Kurdej-Szatan wzięłyby z niej przykład, fani mogliby obserwować swoich idoli i nie tylko zachwycać się ich stylizacjami, ale nawet je mieć. Prędzej czy później dojdą nowe zestawy, a te poprzednie będą musiały znaleźć nowy dom.

Basia podkreśla, że jeśli chodzi o wystawione przez nią przedmioty, dochód z ich sprzedaży trafi na cele charytatywne. Niestety artystka nie wybrała jeszcze żadnej fundacji i poprosiła followersów o pomoc, by swoje propozycje podawali w komentarzach. Mimo ciekawego pomysłu i tak większą uwagę przykuła rozmazana pomadka, którą musiał skrytykować jakiś internauta.

View this post on Instagram

Kochani 💙 Jeśli Wasza szafa pęka w szwach, podobnie jak moja, a połowy jej zawartości nie używacie lub robicie to sporadycznie, mam dla Was idealne rozwiązanie – to aplikacja @less_app ! Pozwala wystawić rzeczy, w których już nie chodzimy i podarować im drugie życie, przy okazji robiąc też coś dobrego dla naszej planety. Ja właśnie „przewietrzyłam” moją garderobę i założyłam swoje konto – znajdziecie mnie wpisując kurdejszatan. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży tych rzeczy przekażę na cel charytatywny, możecie mi pomóc wybrać go wpisując swoje propozycje w komentarzu 🙂 @less_app me #less_app #less #mniejwszafie #fashion #zerowaste #secondhand #lesstoday

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here