Weronika Chajzer: kim jest córka Zygmunta i siostra Filipa? Dziewczyna unika blasku fleszy

Zygmunt, Filip i Weronika Chajzer/Instagram

Zygmunta Chajzera nie trzeba nikomu przedstawiać. Zasłynął już w latach 90., jako najbardziej lubiany prezenter programów rozrywkowych i teleturniejów. Każdy pamięta czerwonego Zonka i “Idź na całość”. Z jego współpracy z marką “Vizir” powstał projekt Chajzerów i ich produkcja własnych produktów do prania “Mr Ziggi”.

Syn Zygmunta – Filip Chajzer zrobił karierę w TVN-ie. W tym momencie mało która gala odbywa się bez jego udziału w roli prowadzącego. Młody dziennikarz jest także prezenterem “Dzień dobry TVN”. Dzięki znanemu nazwisku udało mu się osiągnąć szczyt sławy.

Mało kto jednak wie, że Zygmunt ma również córkę – Weronikę Chajzer. Młoda Chajzerówna nie poszła w ślady ojca ani brata. Choć również działa w mediach, to raczej za kulisami. Dziewczyna skończyła zarządzanie i wykonuje zadania biurowe.

Weronika mierzy aż 186 cm wzrostu i obserwatorzy wróżą jej karierę modelki. Córka Zygmunta jednak woli być po drugiej stronie przedstawienia. Czerwony dywan zostawiła bratu i tacie. Jak wygląda młoda Chajzerówna? Podobna do Filipa?