Wiemy, w co inwestują politycy i gwiazdy. Nowe trendy na 2020 rok już teraz podbijają rynek! [FOTO]

Alabaster art&craft/Prawa autorskie zastrzeżone

Rynek domów i mieszkań zaskakuje. Co sezon są nowe trendy i pomysły producentów, designerów i architektów. W jednym roku jest modny beton, w drugim kamień, w trzecim szkło i tak dalej. Temu nigdy nie ma końca. Remont to bardzo pracochłonny i kosztowny “zabieg” upiększający wnętrza. Co zrobić, by przy tym wszystkim urządzić je ponadczasowo?

2020 rok rozpocznie się alabastrem. Jak widać na targowych stoiskach firm oferujących meble i dodatki, to właśnie “Alabaster by Focus Stones” jest niekwestionowanym królem wśród wszystkich wystawców. Tłumy zwiedzających już podczas wydarzenia umawiały się na projekty i pomiary.

Ceny mogą zwalać z nóg, choć zaczynają się już od ok. 3 tys. zł. Widełki jak się okazuje są bardzo szerokie. Koszt niektórych dodatków sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. To jednak nie jest problemem, gdy w grę wchodzą najnowsze trendy. Jak zapowiadają producenci, moda na kamień nigdy nie mija, a alabaster pozostanie na salonach przez kilka dobrych sezonów.

Dodatkowym atutem produktu jest możliwość jego podświetlenia, co daje nietuzinkowy efekt. Jak dowiedzieliśmy się od naszego informatora, niebawem alabaster pojawi się w domach kilku polityków i polskich celebrytów. Nietypowym materiałem zainteresowała się nawet znana aktorka i artystka Martyna Kliszewska, która postanowiła wykorzystać go przy tworzeniu swoich obrazów.

Alabaster art&craft/Prawa autorskie zastrzeżone
Alabaster art&craft/Prawa autorskie zastrzeżone
Jakub Przebindowski i Martyna Kliszewska/Prawa autorskie zastrzeżone
Zarząd i pracownicy Alabaster art&craft z gośćmi targów/Prawa autorskie zastrzeżone
Alabaster art&craft/Prawa autorskie zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here