Zjedz rogala i pomóż dzieciom chorym na raka! RogaLove podbija świat. Wysyłka nawet do Afryki i Azji

Rogal Świętomarciński/Fot. Instagram @rogalove.pl

11 listopada przypada Dzień Świętego Marcina. Z tej okazji postanowiono zorganizować akcję charytatywną połączoną z internetową sprzedażą Rogali Świętomarcińskich. Cały dochód ma zostać przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej “Dzieciaki Chojraki”.

Pieniądze zebrane dzięki kilkudniowej sprzedaży rogali mają wspomóc Klinikę Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu. W pierwszej kolejności ma zostać kupiony cytofluorymert.

Koszt takiego sprzętu wynosi 500 tys. zł. Do pełnej kwoty brakuje 150 tys. zł. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że uda mi się je zebrać i dzięki temu przyczynić się do umożliwienia wczesnego wykrycia choroby u dzieci, a to za sprawą szybkiej i precyzyjnej diagnostyce, którą umożliwia cytofluorymetr.

Rogale Świętomarcińskie są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej https://rogalove.pl/. Akcja trwa do 17 listopada. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 1 dzień, poza świętami, poniedziałkami i 12 listopada. Dodatkowo do akcji włączył się również Google, który do wszystkich płatności dokonywanych za pośrednictwem GooglePay zobowiązał się przekazać po 30 zł. na rzecz Stowarzyszenia “Dzieciaki Chojraki”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here