Adrianna Kalska szczerze o ślubie z Roznerskim: “nigdy nie marzyłam, by stanąć na ślubnym kobiercu”

Adrianna Kalska
Adrianna Kalska/ Fot.Instagram

To jedna z najgorętszych par polskiego kina. Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski cieszą się udanym związkiem nie tylko na planie „M jak Miłość” lecz także w życiu prywatnym. Coraz częściej mówi się o ich ślubie, który aktorka postanowiła w końcu skomentować.

Adrianna Kalska jest aktorką, która próbowała również swoich sił jako piosenkarka w programie „Szansa na sukces”. My znamy ją jednak przede wszystkim z roli kuratorki sądowej, Izy, z polskiego tasiemca „M jak Miłość”. Na planie partneruje jej przystojny Mikołaj Roznerski, z którym aktorka szczęśliwie ułożyła sobie również życie prywatne.

W sławnym serialu wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany ślub zakochanych. To skłoniło aktorów do rozmyśleń związanych z umocnieniem ich związku w rzeczywistości. Ku zaskoczeniu internautów, Adrianna Kalska nie odchodzi do tego wydarzenia optymistycznie…

„Zawsze byłam dziwną dziewczynką. Wolałam przebierać się za czarownice niż za księżniczki i nigdy nie marzyłam, by stanąć na ślubnym kobiercu. Dla niektórych ślub jest ważny. Dla innych ważniejsze od przyklepania czegoś w urzędzie jest budowanie szczęścia codziennego. I ja należę do tego grona” – wyznała Adrianna Kalska w rozmowie z Party.

Czy to oznacza, że w prawdziwym życiu nie zobaczymy Kalskiej i Roznerskiego na ślubnym kobiercu?