Agnieszka Włodarczyk pokazała biust na Instagramie! “Aż dech zapiera!”

Dramat Agnieszki Włodarczyk! Gwiazda obawia się o swoją przyszłość. Foto: print screen z YouTube/Ajin Studio
Dramat Agnieszki Włodarczyk! Gwiazda obawia się o swoją przyszłość. Foto: print screen z YouTube/Ajin Studio

Agnieszka Włodarczyk postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z wakacji. Kobieta pozuje do fotki w basenie. Na pierwszy plan wysunął się biust celebrytki!

Agnieszka Włodarczyk postanowiła pokazać zdjęcie z upragnionych wakacji. Kobieta pozuje do zdjęcie w basenie mocno eksponując biust. Fani celebrytki są w siódmym niebie!

View this post on Instagram

Rewitalizacja, nawilżenie i regeneracja to coś czego moja skóra potrzebuję. Kocham słońce a jak wiadomo ono nie pomaga🤷‍♀️ Jestem już po drugim zabiegu skinboosters i oto co mogę powiedzieć. .. Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie😜Najlepsze i najbardziej widoczne efekty są na dekolcie i dłoniach (przynajmniej narazie, chociaż na efekt końcowy trzeba poczekać ok.trzech tygodni) Niesamowite! Czary mary😜 Zmarszki delikatnie się wygładziły ale nadal malują się na mojej twarzy.Super! Nastolatką i tak już nie będę, z czego zresztą ogromnie się cieszę😂 Jedni stawiają na kremy, drudzy na jogę a ja postawiłam na restylane. Cdn…😜 #peaceandlove #ShowYourGlow #RestylaneSkinboosters @Restylane_Polska #WybieramJakość #WybieramRestylaneSkinboosters. Znajdź swoją klinikę na www.restylane.pl .

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Całkiem jak Sabrina z teledysku “Boys, boys, boys “

Matko z córką, co za ciało!

Aż dech zapiera! Piękna kobieta!  – pisali zadowoleni fani.

A Wam jak podoba się Agnieszka?

1 KOMENTARZ

  1. Jak kobieta nie ma czego (w sensie osiągnięć życiowych) pokazać to pokazuje cycki, tyłek, a te bardziej zdesperowane i spragnione sławy ci*kę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here