Agnieszka Wosińska wraca na salony. Jak teraz wygląda zakonnica z “Klanu”? [FOTO]

Pamiętacie uśmiechniętą i zawsze pomocną postać zakonnicy z “Klanu”? To właśnie ją grała Agnieszka Wosińska. Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę. Już nie wygląda tak jak kiedyś!

Grana rzez nią siostra zakonna Dorota Lubicz opiekowała się trędowatymi w Rwandzie. W Polsce pomagała w w hospicjum w Głoskowie pod Warszawą. Razem z Olą Lubicz pracowała w schronisku dla samotnych matek. Zakonnica zmarła podczas misji w Kongo, tym samym uwalniając od tej roli.

Aktorka spędziła około 4 lat na planie filmowym “Klanu”, ta rola poniekąd ją zaszufladkowała. Dopiero w 2001 roku wystąpiła “Portrecie podwójnym”. Żałowała, że wcześniej nie odeszła z serialu.

Agnieszka Wosińska już w ogóle nie przypomina zakonnicy. Teraz ma teraz krótkie jasne blond włosy i gra w “Rodzince.pl”. “Intuicyjnie szukałam czegoś, co pomoże mi tę nieśmiałość przezwyciężyć. Szukałam sposobu na wyrażanie siebie, ponieważ zawsze miałam z tym trudność w życiu prywatnym. Chciałam się tego nauczyć, wyjść z cienia. Znalazłam aktorstwo. To był mój wentyl, mój ratunek”– opowiada Wosińska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here