Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia audycji! Co się stało? [FOTO]

Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia audycji! Co się stało? Foto: print screen z YouTube/William D. Leong
Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia audycji! Co się stało? Foto: print screen z YouTube/William D. Leong

Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia audycji w internetowym radiu newonce.radio. Powodem takiej decyzji jest koronawirus.

Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia audycji radiowej “Life Balance”. Celebrytka niedawno powróciła do pracy po wypadku na jeziorze Kisajno, gdzie zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak.

Powodem decyzji Agnieszki jest epidemia koronawirusa. Gwiazda obawia się o zdrowie swoje i swoich gości.

– Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance – napisała na Instagramie.

Woźniak-Starak przyznała jednak, że zamierza wykorzystać czas spędzony w domu w sposób konstruktywny.

– Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali – zdradziła.

Z całą pewnością najnowsze pomysły Agnieszki zostaną niebawem wykorzystane w programie.

View this post on Instagram

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏 Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś… 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio 🎧

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here