Agnieszka Woźniak-Starak wraca do gry? To pierwsze takie zdjęcie od śmierci Piotra! [FOTO]

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszki Woźniak-Starak. Foto: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża postanowiła wycofać się z życia publicznego. Na jej Instagramie przez dłuższy czas nie pojawiały się nowe wpisy. Celebrytka jednak w końcu się przełamała i złożyła za jego pośrednictwem podziękowania wszystkim, którzy wspierali ją w najtrudniejszych momentach. Teraz prezenterka wstawiła kolejne zdjęcie!

Agnieszka Woźniak-Starak już kilka razy pokazała się publicznie po śmierci Piotra. Teraz dziennikarka wstawiła na Instagram swoje zdjęcie. Jednocześnie zachęciła fanów do obejrzenia ostatniego dzieła jej męża – „Ukrytej gry”, która właśnie weszła do kin.

„Za oknem jeden z bohaterów «Ukrytej Gry», która już od dzisiaj w kinach” – zaczęła Agnieszka Woźniak-Starak.

„A jutro o 15.50 w TVN kulisy powstawania filmu. To jedyna okazja, żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oscara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się, jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of 🎬” – zachęcała prezenterka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here