Anja Rubik powiększyła biust? To zdjęcie wzbudza kontrowersje! [FOTO]

Anja Rubik/Instagram

Mimo że Anja Rubik jest znana w branży modelingowej nie tylko w Polsce, lecz także za granicą, jej sylwetka wciąż wzbudza kontrowersje. Internauci niejednokrotnie wypominają jej przeraźliwą wręcz chudość i mały biust. Ostatnie zdjęcie modelki prezentuje jej dekolt w nieco innej odsłonie. Czyżby modelka poprawiła naturę?

Bez wątpienia Rubik osiągnęła wiele w międzynarodowym modelingu. Modelka ze swoją sylwetką od razu wpasowała się w kanon obowiązujący na wybiegach.

Celebrytka lubi pokazywać swoje ciało na Instagramie, czym wywołuje gorące dyskusje internautów. Ostatnio dodała zdjęcie z dekoltem do pęka, który odsłonił jej piersi. Czy modelka zdecydowała się na powiększenie biustu?

Dekolt Rubik wydaje się być bardziej obfity niż zazwyczaj. Jednak topmodelki bardzo rzadko decydują się na poprawianie natury w trakcie kariery. Wszelkie ingerencje chirurgów plastycznych oznaczają bowiem koniec modelingowej sławy. Wychodzi więc na to, że sekret „nowego” biustu Anji tkwi gdzie indziej. Być może jest to specjalny układ sukienki, a może plastry podtrzymujące piersi.

View this post on Instagram

A night with Vogue Paris xxx

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik) on

Comments are closed.