Anna Lewandowska z Robertem w namiętnym zdjęciu! Jak oni się kochają. Jest ogień [FOTO]

Anna i Robert Lewandowscy. Foto: Instagram
Anna i Robert Lewandowscy. Foto: Instagram

Ależ oni się kochają! Anna i Robert Lewandowscy, jak już wiadomo, czekają na narodziny kolejnego dziecka. Ania opublikowała na swoim Instagramie intymne zdjęcie z mężem. Widać na nim, jak mocno się kochają i pożądają!

Robert Lewandowski to najbardziej znany i rozchwytywany Polak na świecie. Kampanie reklamowe, treningi i spotkania piłkarskie zabierają mnóstwo czasu. Anna także ma dużo biznesów, spraw zawodowych, treningów fitness, mówiąc w skrócie – życie Lewandowskich jest nie tylko pełne wrażeń, lecz także licznych obowiązków.

Mimo natłoku obowiązków nie zapominają o tym, co w życiu powinno być najważniejsze, czyli o swojej rodzinie!

Poza zdjęciami Lewandowskich z Klarą i bliskimi coraz częściej widzimy zdjęcia samych zakochanych rodziców. Robert i Anna opublikowali romantyczną fotografię, na której są bardzo blisko siebie. Widać między nimi pożądanie i coś czujemy, że dwójka dzieci przy łapczywym spojrzeniu Roberta na żonę to tylko początek!

W opisie trenerka fitness opowiedziała o relacjach z mężem. “Czy mąż może być autorytetem? TAK!!! Tytan pracy, dyscypliny czy może potrójne wsparcie? Motywujesz” – napisała, dodając serduszko i kilka hasztagów.