Anna Nowak-Ibisz krytykuje system. Minęła się z powołaniem?

Anna Nowak-Ibisz krytykuje system. Minęła się z powołaniem?
Anna Nowak-Ibisz/Fot. Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Jak wiadomo społeczeństwo dzieli się w obecnej sytuacji na dwie główne grupy. Jedni są przeciwni rządowi, uważając że ten przesadza z obostrzeniami. Drudzy natomiast popierają walkę z Koronawirusem, bojąc się o życie swoje i najbliższych. Anna Nowak-Ibisz jest gdzieś po środku.

“Pani Gadżet”, czyli eks żona Krzysztofa Ibisza, ostatnio dodała wymowne zdjęcie stylizowane na lata PRL-u i kryzys w państwie polskim. Pod fotografią, Anna Nowak-Ibisz zamieściła porywający dialog z ciocią. Fani od razu podłapali groteskę i komediowe zacięcie celebrytki. Ta przyznała, że zawsze miała talent do kabaretu i dość rozwinięte poczucie humoru.

Niestety jak sama stwierdziła, życie pokierowało nią w zupełnie innym kierunku. Niemniej jednak Nowak-Ibisz obiecała swoim wielbicielom zastanowić na przebranżowienie w dobie kryzysu.

Przezabawny dialog dotyczący aktualnej sytuacji w kraju bawi, ale także przeraża swoją prawdziwością. “Pani Gadżet” w rozmowie z ciocią żartuje sobie z zakazu zgromadzeń powyżej dwóch osób czy też absolutnego wychodzenia z domu. Przy tym wszystkim zapewnia kobietę, że na szczęście nie zabroniono pomagać osobom starszym i potrzebującym. Królowa nowinek technicznych nawołuje ludzi do dzwonienia do siebie i video konferencji, by zniwelować w ten sposób stres związany z osamotnieniem.

Na wyśmienie prezenterki zasłużyły też wybory prezydenckie, które niezmiennie mają odbyć się 10 maja. Nowak-Ibisz obwieściła, że nie ma zamiaru łamać zakazu wychodzenia z domu, skoro ten może zostać uchylony jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Porównanie dwóch osób w mieszkaniu z tłumem w kolejce do urn to niewątpliwie jedna z najlepszych parodii. Czy wy też macie wrażenie, że Ania się marnuje w tym TVN-ie?

View this post on Instagram

Ciocia ja Ci powtarzam no …. to przełącz się na normalną telewizję ! Masz ? No to dobrze! Co ciociu … ? A że dzieci od jutra na linie ? No tak ciociu , na linie w domu trzeba ich będzie utrzymać ! No tak! Postronek też mam ! Od Ciebie dostałam! Nie kochana ! Nie wyrzucaj wujka z domu, bo dwie osoby to jeszcze nie tłum ciociu, ani zgromadzenie ! Tak… musisz go dalej karmić! No ja wiem ile wujek zjeść potrafi , no ja to rozumiem, że łatwiej go ubrać , ale on teraz tylko jednych portek będzie potrzebował! Do czego ciociu ? Do urny ?!? No ja się nie wybieram ciociu, bo przecież ja mam zostać w domu nie 😃 Co mówisz ??? Aa… że oni nas chcą do urn powkładać ?? No powiem Ci, że Ty jeszcze dobrze Fakty kojarzysz ciociu , to się tak może skończyć jak ludzie tłumem z domu ruszą ! Ale nie bój się kochana , nikt nie wyjdzie, nikt nie ma trzydzieści tysia w prawej kieszeni ciociu ! Co? ! Wujek ma ?!? 🙈 Ciocia Ty nie mów o tym przez telefon no !!! Gdzie ?!? Cicho !! Nie chcę wiedzieć, że śpi na kasie !Do sklepu tylko można i do apteki i do roboty ! No ja wiem, że wujek na rencie, no chyba jeszcze w tym miesiącu dostanie … Na co mu ona jak na kasie śpi 😜 Ja do Ciebie mogę ciociu bo ja się Tobą opiekuję ! Nie truję ! O matko 🙈tylko się Opiekuję Tobą no ! No i tak zostanie kochana ! Będę zawsze dla ciebie kochana, będę ! Nie martw nic ! I popraw wujkowi poduszkę ! Tylko jej nie pierz czasem ! Pa kochana !!! Pa ! Jutro znowu zadzwonię 😘 Bądźmy dla siebie zawsze w potrzebie! dzwońmy do bliskich i zostańmy w domu kochani😘 💖 #zostańwdomu #ciocia #porozmawiajznią #kobietapracująca #latapięćdziesiąte #latasześćdziesiąte #bądźmyblisko #bądźmyrazem #aleosobno #damyradę 💪💪 #jeszczebędziedobrze 💚 #jeszczewzielonegramy💚

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here