Anna Popek zdradziła tajemnicę! Oto kim mogła zostać w przeszłości [FOTO]

Anna Popek zdradziła tajemnicę! Oto kim mogła zostać w przeszłości. Foto: print screen z YouTube/TYGRYS SYBERYJSKI
Anna Popek zdradziła tajemnicę! Oto kim mogła zostać w przeszłości. Foto: print screen z YouTube/TYGRYS SYBERYJSKI

Anna Popek zdradziła tajemnicę, która dotyczy jej przeszłości. Jak się okazuje, gwiazda TVP mogła zostać modelką. Dlaczego jednak tak się nie stało?

Anna Popek zdradziła tajemnicę, która odnosi się do jej przeszłości. Niewiele bowiem brakowało, żeby została modelką.

– Ja na początku swojej drogi zawodowej miałam taki dylemat, czy modeling, czy studia dziennikarskie i polonistyka – powiedziała w rozmowie z “Faktem”.

Dlaczego jednak zmieniła swoje plany zawodowe?

– Wybrałam jednak naukę, bo wydawało mi się, że bycie modelką jest przejściowe, a zawód można mieć na całe życie. Widzę, że teraz czasy się zmieniły i modelki znajdują różne formy pracy, więc być może byłam w błędzie podejmując decyzję, ale nie żałuję. Tak jest jak jest. Teraz będąc dziennikarką mogę być również modelką – dodała prezenterka.

Okazuje się jednak, że ostatnio Popek mogła poczuć się jak modelka. Wystąpiła bowiem w sesji Katarzyny Piweckiej.

– Było cudownie. Bo był taki moment, że ja zaczynałam wstawać o 4 rano do mojego programu „Wstaje dzień” i bywałam zmęczona, a Kasia na sesji zdjęciowej powiedziała – połóż się, odpocznij, a ja zrobię zdjęcie. I ona uchwyciła tylko taki moment kiedy ja spojrzałam w obiektyw i to było to. Z tego zdjęcia emanuje taki spokój, co nie jest moją typową cechą. Ale czułam się doskonale, to jest bardzo przyjemne, nic nie trzeba robić, tylko być sobą po prostu – skomentowała swój udział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here