Borys Szyc będzie miał córeczkę! Para wybrała już nawet imię!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska/ Fot.Instagram

Sławny aktor ostatnio podzielił się ze światem bardzo radosną nowiną! Otóż on i jego partnerka spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka! Teraz znana jest już płeć, a co więcej także imię. Ciekawi jesteście na jaki wybór zdecydował się szczęśliwy Borys Szyc?

Informacją o samej ciąży postanowili podzielić się całkiem niedawno. Ze zdjęcia jakie w tym celu zamieścili, wynikało, że Justyna jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Brzuszek był spory, więc od razu pojawiły się spekulacje, że maleństwo przyjdzie na świat pod koniec tego roku lub na samym początku 2020.

W mediach momentalnie pojawiły się plotki dotyczące płci dziecka. Sami zainteresowani nie zdecydowali się jednak na ich rozwianie lub potwierdzenie. Teraz postanowiła to jednak zrobić osoba z ich bliskiego otoczenia. Jeden z popularnych portali plotkarskich ma bardzo dobre źródło, które pokusiło się o następujące wyznanie:

„Spodziewają się córeczki. Wybrali już nawet imię – Wanda. Tak ma na imię ich znajoma. Para zainspirowała się imieniem. Justynie zawsze bardzo podobało się to staropolskie imię. Borysowi również przypadło do gustu. Są także w trakcie urządzania pokoiku dla córki. Nie mogą się już doczekać rozwiązania” – zdradził w rozmowie z „Pudelkiem” przyjaciel rodziny.

Czy Waszym zdaniem to staropolskie imię pasuje do stylu życia jakie prowadzi zakochana para?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here