Borys Szyc został ojcem. Aktor pochwalił się tym radosnym wydarzeniem na Instagramie [FOTO]

Gratulujemy! Borys Szyc został ojcem. Foto: print screen z YouTube/Lekko Nie Będzie
Gratulujemy! Borys Szyc został ojcem. Foto: print screen z YouTube/Lekko Nie Będzie

Borys Szyc został ojcem. Aktor pochwalił się tym radosnym wydarzeniem na Instagramie. Nic dziwnego, że nie kryje swojego szczęścia.

Borys Szyc został ojcem. Matką dziecka jest Justyna Nagłowska, wieloletnia partnerka, którą poślubił 31 grudnia 2019 r.

Teraz aktor podzielił się ze swoimi fanami kolejną radosną nowiną. Szyc opublikował na Instagramie 2 zdjęcia i wpis, w który nie kryje swojego szczęścia.

– Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – napisał aktor.

To jednak nie wszystko, albowiem Szyc odniósł się również do swojej żony.

– Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam – podziękował Nagłowskiej.

Henryk nie jest pierwszym dzieckiem każdego z rodziców. Szyc ma bowiem nastoletnią córkę Sonię, z kolei Nagłowska ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa.

View this post on Instagram

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi❤️🙏 #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema #superpachne #chcemleka #newlife #henryisindahouse #purelove❤️ #miłośćwczasiekwarantanny

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here